SLS SHIPPIING LOGISTICS SVCS PTE. LTD.

(202015412C)

Опште информације

Назив компаније: SLS SHIPPIING LOGISTICS SVCS PTE. LTD.
Име у транслитерацији: SLS SHIPPIING LOGISTICS SVCS PTE. LTD.
Регистрациони код: 202015412C
ПДВ број:
Статистички код:
Правни статус: Deleted
Адреса: 7 YISHUN INDUSTRIAL STREET 1, #01-32, NORTH SPRING BIZHUB, 768162, SINGAPORE
Главни град:
Активности: SSIC 2020: 52229 - Supporting services to water transport n.e.c.
Правни облик: PRIVATE COMPANY LIMITED BY SHARES
Датум регистрације: 03.06.2020

Контакти

Ове информације нису доступне.

Мониторинг

Услуга мониторинга — БЕТА верзија

Функција праћења промена у пословању је обезбеђена као део beta testiranje do 31. avgusta 2026. godine (uključujući taj dan).

Услуга може бити ограничена и садржати нетачности.

Не гарантујемо потпуност или благовременост података и не преузимамо никакву одговорност за резултате надзора.

Услуга је обезбеђена "као што јесте."

Доступни сектори за праћење:

Activities

Addresses

Business names

Legal Form

Statuses

Сажетак

  • SLS SHIPPIING LOGISTICS SVCS PTE. LTD. је регистровано на 03.06.2020.
  • Компанија послује на тржишту већ 6 1 година и 1 месеци.
  • Статус компаније је Deleted.
  • Делатност компаније је SSIC 2020 - Supporting services to water transport n.e.c..

Корисна информација

Информације о компанији SLS SHIPPIING LOGISTICS SVCS PTE. LTD. на другим језицима

Извештај о поруџбини заSLS SHIPPIING LOGISTICS SVCS PTE. LTD.

Report icon

Почните праћење за SLS SHIPPIING LOGISTICS SVCS PTE. LTD.

Икона за праћење
Копирано Broj zaposlenih