CLASSIC UNIFORM

(36455800L)

Опште информације

Назив компаније: CLASSIC UNIFORM
Име у транслитерацији: CLASSIC UNIFORM
Регистрациони код: 36455800L
ПДВ број:
Статистички код:
Правни статус: Deleted
Адреса: 5031 ANG MO KIO INDUSTRIAL PARK 2, #01-229, ANG MO KIO INDUSTRIAL PARK 2, 569534, SINGAPORE
Главни град:
Активности: SSIC 2020: 14103 - Tailoring and dressmaking (to individual order)
Правни облик: Sole-Proprietor
Датум регистрације: 03.09.1986

Контакти

Ове информације нису доступне.

Мониторинг

Услуга мониторинга — БЕТА верзија

Функција праћења промена у пословању је обезбеђена као део beta testiranje do 31. avgusta 2026. godine (uključujući taj dan).

Услуга може бити ограничена и садржати нетачности.

Не гарантујемо потпуност или благовременост података и не преузимамо никакву одговорност за резултате надзора.

Услуга је обезбеђена "као што јесте."

Доступни сектори за праћење:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Сажетак

  • CLASSIC UNIFORM је регистровано на 03.09.1986.
  • Компанија послује на тржишту већ 39 9 година и 9 месеци.
  • Статус компаније је Deleted.
  • Делатност компаније је SSIC 2020 - Tailoring and dressmaking (to individual order).

Корисна информација

Информације о компанији CLASSIC UNIFORM на другим језицима

Извештај о поруџбини заCLASSIC UNIFORM

Report icon

Почните праћење за CLASSIC UNIFORM

Икона за праћење
Копирано Broj zaposlenih