PALPRO ENTERPRISE

(52820987J)

Опште информације

Назив компаније: PALPRO ENTERPRISE
Име у транслитерацији: PALPRO ENTERPRISE
Регистрациони код: 52820987J
ПДВ број:
Статистички код:
Правни статус: Deleted
Адреса: 36 KRANJI LOOP, 739566, SINGAPORE
Главни град:
Активности: SSIC 2020: 46472 - Wholesale of packaging materials
Правни облик: Sole-Proprietor
Датум регистрације: 03.05.1996

Контакти

Ове информације нису доступне.

Мониторинг

Услуга мониторинга — БЕТА верзија

Функција праћења промена у пословању је обезбеђена као део beta testiranje do 31. avgusta 2026. godine (uključujući taj dan).

Услуга може бити ограничена и садржати нетачности.

Не гарантујемо потпуност или благовременост података и не преузимамо никакву одговорност за резултате надзора.

Услуга је обезбеђена "као што јесте."

Доступни сектори за праћење:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Сажетак

  • PALPRO ENTERPRISE је регистровано на 03.05.1996.
  • Компанија послује на тржишту већ 30 1 година и 1 месеци.
  • Статус компаније је Deleted.
  • Делатност компаније је SSIC 2020 - Wholesale of packaging materials.

Корисна информација

Информације о компанији PALPRO ENTERPRISE на другим језицима

Извештај о поруџбини заPALPRO ENTERPRISE

Report icon

Почните праћење за PALPRO ENTERPRISE

Икона за праћење
Копирано Broj zaposlenih