GETAWAY RESORT

(52846377B)

Опште информације

Назив компаније: GETAWAY RESORT
Име у транслитерацији: GETAWAY RESORT
Регистрациони код: 52846377B
ПДВ број:
Статистички код:
Правни статус: Deleted
Адреса: 10 ANSON ROAD, #16-16, INTERNATIONAL PLAZA, 079903, SINGAPORE
Главни град:
Активности: SSIC 2020: 77109 - Renting and leasing of land transport equipment (except cars) without driver n.e.c. (excluding online marketplaces)
Правни облик: Partnership
Датум регистрације: 31.05.1997

Контакти

Ове информације нису доступне.

Мониторинг

Услуга мониторинга — БЕТА верзија

Функција праћења промена у пословању је обезбеђена као део beta testiranje do 31. avgusta 2026. godine (uključujući taj dan).

Услуга може бити ограничена и садржати нетачности.

Не гарантујемо потпуност или благовременост података и не преузимамо никакву одговорност за резултате надзора.

Услуга је обезбеђена "као што јесте."

Доступни сектори за праћење:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Сажетак

  • GETAWAY RESORT је регистровано на 31.05.1997.
  • Компанија послује на тржишту већ 29 година.
  • Статус компаније је Deleted.
  • Делатност компаније је SSIC 2020 - Renting and leasing of land transport equipment (except cars) without driver n.e.c. (excluding online marketplaces).

Корисна информација

Информације о компанији GETAWAY RESORT на другим језицима

Извештај о поруџбини заGETAWAY RESORT

Report icon

Почните праћење за GETAWAY RESORT

Икона за праћење
Копирано Broj zaposlenih