WORLDWIDE VERIFICATION & CERTIFICATION PTE. LTD.

(201231172G)

Опште информације

Назив компаније: WORLDWIDE VERIFICATION & CERTIFICATION PTE. LTD.
Име у транслитерацији: WORLDWIDE VERIFICATION & CERTIFICATION PTE. LTD.
Регистрациони код: 201231172G
ПДВ број:
Статистички код:
Правни статус: Deleted
Адреса: 111 NORTH BRIDGE ROAD, #08-19, PENINSULA PLAZA, 179098, SINGAPORE
Главни град:
Активности: SSIC 2020: 82999 - Other business support service activities (e.g. administration of loyalty programmes)
Правни облик: EXEMPT PRIVATE COMPANY LIMITED BY SHARES
Датум регистрације: 21.12.2012

Контакти

Ове информације нису доступне.

Мониторинг

Услуга мониторинга — БЕТА верзија

Функција праћења промена у пословању је обезбеђена као део beta testiranje do 31. avgusta 2026. godine (uključujući taj dan).

Услуга може бити ограничена и садржати нетачности.

Не гарантујемо потпуност или благовременост података и не преузимамо никакву одговорност за резултате надзора.

Услуга је обезбеђена "као што јесте."

Доступни сектори за праћење:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Сажетак

  • WORLDWIDE VERIFICATION & CERTIFICATION PTE. LTD. је регистровано на 21.12.2012.
  • Компанија послује на тржишту већ 13 6 година и 6 месеци.
  • Статус компаније је Deleted.
  • Делатност компаније је SSIC 2020 - Other business support service activities (e.g. administration of loyalty programmes).

Корисна информација

Информације о компанији WORLDWIDE VERIFICATION & CERTIFICATION PTE. LTD. на другим језицима

Извештај о поруџбини заWORLDWIDE VERIFICATION & CERTIFICATION PTE. LTD.

Report icon

Почните праћење за WORLDWIDE VERIFICATION & CERTIFICATION PTE. LTD.

Икона за праћење
Копирано Broj zaposlenih