ORGANICLAB ASIA

(53067359B)

Genel bilgi

Şirket adı: ORGANICLAB ASIA
Transliterasyonlu isim: ORGANICLAB ASIA
Kayıt kodu: 53067359B
KDV numarası:
İstatistiksel kod:
Yasal statü: Silinmiş
Adres: 161 LAVENDER STREET, #02-06, LAVENDER PLACE, 338750, SINGAPORE
Sermaye:
Faaliyetler: SSIC 2020: 72109 - Research and experimental development on natural sciences n.e.c.
Yasal yapı: Sole-Proprietor
Kayıt tarihi: 29.04.2006

İletişim

Bu bilgi mevcut değildir.

İzleme

İzleme Hizmeti — BETA Sürümü

İş değişikliği izleme özelliği, aşağıdakilerin bir parçası olarak sunulmaktadır beta testi 31 Ağustos 2026 tarihine kadar (bu tarih dahil).

Hizmet sınırlı olabilir ve yanlışlıklar içerebilir.

Verilerin eksiksizliğini veya güncelliğini garanti etmiyoruz ve izleme sonuçları için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Hizmet sunulmaktadır. "Olduğu gibi."

İzleme için mevcut sektörler:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Özet

  • ORGANICLAB ASIA tarihinde kayıt altına alınmıştır 29.04.2006.
  • Şirket, piyasada 20 years ve 2 months.
  • Şirketin durumu Silinmiş.
  • Şirketin faaliyeti şudur SSIC 2020 - Research and experimental development on natural sciences n.e.c..

Faydalı bilgiler

ORGANICLAB ASIA hakkında diğer dillerde bilgiler

Sipariş raporu içinORGANICLAB ASIA

Report icon

İzlemeyi başlat ORGANICLAB ASIA

İzleme simgesi
Kopyalandı Çalışan sayısı