TOPWORTH ENTERPRISES

(52899812M)

Genel bilgi

Şirket adı: TOPWORTH ENTERPRISES
Transliterasyonlu isim: TOPWORTH ENTERPRISES
Kayıt kodu: 52899812M
KDV numarası:
İstatistiksel kod:
Yasal statü: Silinmiş
Adres: 10 ANSON ROAD, #27-18, INTERNATIONAL PLAZA, 079903, SINGAPORE
Sermaye:
Faaliyetler: SSIC 2020: 46100 - Wholesale on a fee or commission basis (excluding online marketplaces)
Yasal yapı: Ortaklık
Kayıt tarihi: 18.08.1999

İletişim

Bu bilgi mevcut değildir.

İzleme

İzleme Hizmeti — BETA Sürümü

İş değişikliği izleme özelliği, aşağıdakilerin bir parçası olarak sunulmaktadır beta testi 31 Ağustos 2026 tarihine kadar (bu tarih dahil).

Hizmet sınırlı olabilir ve yanlışlıklar içerebilir.

Verilerin eksiksizliğini veya güncelliğini garanti etmiyoruz ve izleme sonuçları için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Hizmet sunulmaktadır. "Olduğu gibi."

İzleme için mevcut sektörler:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Özet

  • TOPWORTH ENTERPRISES tarihinde kayıt altına alınmıştır 18.08.1999.
  • Şirket, piyasada 26 years ve 10 months.
  • Şirketin durumu Silinmiş.
  • Şirketin faaliyeti şudur SSIC 2020 - Wholesale on a fee or commission basis (excluding online marketplaces).

Faydalı bilgiler

TOPWORTH ENTERPRISES hakkında diğer dillerde bilgiler

Sipariş raporu içinTOPWORTH ENTERPRISES

Report icon

İzlemeyi başlat TOPWORTH ENTERPRISES

İzleme simgesi
Kopyalandı Çalışan sayısı