SAL FORWARDING & AGENCY

(50263600M)

Genel bilgi

Şirket adı: SAL FORWARDING & AGENCY
Transliterasyonlu isim: SAL FORWARDING & AGENCY
Kayıt kodu: 50263600M
KDV numarası:
İstatistiksel kod:
Yasal statü: Silinmiş
Adres: 48 UPPER DICKSON ROAD, 207502, SINGAPORE
Sermaye:
Faaliyetler: SSIC 2020: 49232 - Moving services
Yasal yapı: Ortaklık
Kayıt tarihi: 09.03.1994

İletişim

Bu bilgi mevcut değildir.

İzleme

İzleme Hizmeti — BETA Sürümü

İş değişikliği izleme özelliği, aşağıdakilerin bir parçası olarak sunulmaktadır beta testi 31 Ağustos 2026 tarihine kadar (bu tarih dahil).

Hizmet sınırlı olabilir ve yanlışlıklar içerebilir.

Verilerin eksiksizliğini veya güncelliğini garanti etmiyoruz ve izleme sonuçları için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Hizmet sunulmaktadır. "Olduğu gibi."

İzleme için mevcut sektörler:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Özet

  • SAL FORWARDING & AGENCY tarihinde kayıt altına alınmıştır 09.03.1994.
  • Şirket, piyasada 32 years ve 3 months.
  • Şirketin durumu Silinmiş.
  • Şirketin faaliyeti şudur SSIC 2020 - Moving services.

Faydalı bilgiler

SAL FORWARDING & AGENCY hakkında diğer dillerde bilgiler

Sipariş raporu içinSAL FORWARDING & AGENCY

Report icon

İzlemeyi başlat SAL FORWARDING & AGENCY

İzleme simgesi
Kopyalandı Çalışan sayısı