DALAMAC PTY LTD

(009168281)

Загальна інформація

Назва компанії: DALAMAC PTY LTD
Назва в транслітерації: DALAMAC PTY LTD
Реєстраційний код: 009168281
номер платника ПДВ: 28009168281
Статистичний код:
Правовий статус: Внесено до реєстру
Адреса:
Капітал:
Діяльність: -
Юридична форма: Підприємство
Дата реєстрації: 07.03.1986

Контакти

Ця інформація не є доступною.

Моніторинг

Служба моніторингу — бета-версія

Функція моніторингу змін у бізнесі надається як частина бета-тестування до 31 серпня 2026 року включно.

Послуга може бути обмеженою та містити неточності.

Ми не гарантуємо повноту та своєчасність даних і не несемо відповідальності за результати моніторингу.

Послуга надається «як є».

Доступні сектори для моніторингу:

Business names
Legal Form
Registration codes
Statuses

Підсумок

  • DALAMAC PTY LTD зареєстровано 07.03.1986.
  • Компанія працює на ринку вже 40 років та 3 місяців.
  • Статус компанії Внесено до реєстру.

Корисна інформація

Інформація про DALAMAC PTY LTD іншими мовами

Звіт про замовлення наDALAMAC PTY LTD

Report icon

Почати моніторинг для DALAMAC PTY LTD

Піктограма моніторингу
Скопійовано Кількість працівників