MACOTEX LIMITED

(HE61574)

Загальна інформація

Назва компанії: MACOTEX LIMITED
Назва в транслітерації: MACOTEX LIMITED
Назва англійською мовою: MACOTEX LIMITED LIABILITY COMPANY
Реєстраційний код: HE61574
номер платника ПДВ:
Статистичний код:
Правовий статус: Видалено
Адреса: KASTOROS, 2 1087, LEYKOSIA, KYPROS
Капітал:
Діяльність: -
Юридична форма: Товариство з обмеженою відповідальністю
Дата реєстрації: 15.04.1994
Дата видалення: 06.08.2021

Контакти

Ця інформація не є доступною.

Моніторинг

Служба моніторингу — бета-версія

Функція моніторингу змін у бізнесі надається як частина бета-тестування до 31 серпня 2026 року включно.

Послуга може бути обмеженою та містити неточності.

Ми не гарантуємо повноту та своєчасність даних і не несемо відповідальності за результати моніторингу.

Послуга надається «як є».

Доступні сектори для моніторингу:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Менеджери

Роль Ім'я Код / Дата народження Місце проживання / місцезнаходження Дата початку Дата перегляду
Директор ALEXEI B. **********
Директор XENIA G. **********
Секретар AXEN S. **********

Підсумок

  • MACOTEX LIMITED зареєстровано 15.04.1994.
  • Кількість активних керівників у MACOTEX LIMITED становить 3.
  • Статус компанії Видалено.

Корисна інформація

Інформація про MACOTEX LIMITED іншими мовами

Звіт про замовлення наMACOTEX LIMITED

Report icon

Почати моніторинг для MACOTEX LIMITED

Піктограма моніторингу
Скопійовано Кількість працівників