PROSPER IDEAL SERVICES

(53062317W)

Umumiy ma'lumotlar

Kompaniya nomi: PROSPER IDEAL SERVICES
Transliteratsiyadagi nom: PROSPER IDEAL SERVICES
Ro'yxatdan o'tish kodi: 53062317W
QQS raqami:
Statistik kod:
Huquqiy maqom: Deleted
Manzil: 17B CIRCUIT ROAD, #10-212, MACPHERSON RESIDENCY, 372017, SINGAPORE
Poytaxt:
Faoliyatlar: SSIC 2020: 35104 - Other related services (e.g. electricity brokers, meter reading)
Huquqiy shakl: Sole-Proprietor
Ro'yxatdan o'tish sanasi: 21.02.2006

Aloqalar

Ushbu ma'lumot mavjud emas.

Monitoring

Monitoring xizmati — BETA versiyasi

Biznes o'zgarishlarini kuzatish funksiyasi ...ning bir qismi sifatida taqdim etiladi beta sinovi 2026-yil 31-avgustgacha (shu sana ham kiradi).

Xizmat cheklangan bo'lishi va noaniqliklarga ega bo'lishi mumkin.

Biz ma'lumotlarning to'liqligini yoki o'z vaqtida bo'lishini kafolatlamaymiz va monitoring natijalari uchun hech qanday mas'uliyatni o'z zimmasiga olmaymiz.

Xizmat taqdim etiladi "boricha"

Monitoring uchun mavjud sektorlar:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Qisqacha mazmuni

  • PROSPER IDEAL SERVICES ro'yxatdan o'tkazilgan 21.02.2006.
  • Kompaniya bozorda 20 yillar va 4 oylar.
  • Kompaniyaning holati Deleted.
  • Kompaniyaning faoliyati SSIC 2020 - Other related services (e.g. electricity brokers, meter reading).

Foydali ma'lumot

PROSPER IDEAL SERVICES haqidagi ma'lumot boshqa tillarda

Hisobotni buyurtma qilingPROSPER IDEAL SERVICES

Report icon

monitoringni boshlash uchun PROSPER IDEAL SERVICES

Monitoring ikonkasi
Ko'chirildi Xodimlar soni