BESS ENTERPRISE

(44309600K)

Umumiy ma'lumotlar

Kompaniya nomi: BESS ENTERPRISE
Transliteratsiyadagi nom: BESS ENTERPRISE
Avvalgi nomlar:

BESS COMPUTING SERVICES

Ro'yxatdan o'tish kodi: 44309600K
QQS raqami:
Statistik kod:
Huquqiy maqom: Deleted
Manzil: 47 YUK TONG AVENUE, AIRVIEW PARK, 596348, SINGAPORE
Poytaxt:
Faoliyatlar: SSIC 2020: 62011 - Development of software and applications (except games and cybersecurity)
Huquqiy shakl: Sole-Proprietor
Ro'yxatdan o'tish sanasi: 04.04.1991

Aloqalar

Ushbu ma'lumot mavjud emas.

Monitoring

Monitoring xizmati — BETA versiyasi

Biznes o'zgarishlarini kuzatish funksiyasi ...ning bir qismi sifatida taqdim etiladi beta sinovi 2026-yil 31-avgustgacha (shu sana ham kiradi).

Xizmat cheklangan bo'lishi va noaniqliklarga ega bo'lishi mumkin.

Biz ma'lumotlarning to'liqligini yoki o'z vaqtida bo'lishini kafolatlamaymiz va monitoring natijalari uchun hech qanday mas'uliyatni o'z zimmasiga olmaymiz.

Xizmat taqdim etiladi "boricha"

Monitoring uchun mavjud sektorlar:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Qisqacha mazmuni

  • BESS ENTERPRISE ro'yxatdan o'tkazilgan 04.04.1991.
  • Kompaniya bozorda 35 yillar va 2 oylar.
  • Kompaniyaning holati Deleted.
  • Kompaniyaning faoliyati SSIC 2020 - Development of software and applications (except games and cybersecurity).

Foydali ma'lumot

BESS ENTERPRISE haqidagi ma'lumot boshqa tillarda

Hisobotni buyurtma qilingBESS ENTERPRISE

Report icon

monitoringni boshlash uchun BESS ENTERPRISE

Monitoring ikonkasi
Ko'chirildi Xodimlar soni