AMSELE LIMITED

(HE222164)

Обща информация

Наименование на дружеството: AMSELE LIMITED
Име в транслитерация: AMSELE LIMITED
Име на английски език: AMSELE LIMITED LIABILITY COMPANY
Регистрационен код: HE222164
ДДС номер:
Статистически код:
Правен статут: Изтрити
Адрес: KRETES, 32, PAPACHRISTOFOROU BUILD., FLOOR 4 3087, LEMESOS, KYPROS
Капитал:
Дейности: -
Правна форма: Дружество с ограничена отговорност
Дата на регистрация: 07.02.2008
Дата на изтриване: 30.06.2022

Контакти

Тази информация не е налична.

Мониторинг

Услуга за мониторинг — бета версия

Функцията за наблюдение на промени в бизнеса се предоставя като част от бета тестване до 31 август 2026 г. (включително).

Услугата може да бъде ограничена и да съдържа неточности.

Не гарантираме пълнотата или актуалността на данните и не носим отговорност за резултатите от мониторинга.

Услугата се предоставя „Както е.“

Достъпни сектори за наблюдение:

Activities

Addresses

Business names

Contacts

Employees

Legal Form

Managers

Statuses

Мениджъри

Роля Име Код / Дата на раждане Местожителство/местонахождение Начална дата Дата на преразглеждане
Директор KATERINA -. *************
Директор MARIA K. *************
Директор MICHAELINA Z. *************
Директор SILIA P. *************
Секретар WCS-WORLDWIDE C. *************

Резюме

  • AMSELE LIMITED е регистрирана на 07.02.2008.
  • Броят на активните управители в AMSELE LIMITED е 5.
  • Статусът на дружеството е Изтрити.

Полезна информация

Информация за AMSELE LIMITED на други езици

Доклад за поръчка заAMSELE LIMITED

Report icon

Започнете наблюдение за AMSELE LIMITED

Икона за наблюдение
Копирано Брой на служителите