CSM TRADING & LOGISTICS PTE. LTD.

(202221148C)

Обща информация

Наименование на дружеството: CSM TRADING & LOGISTICS PTE. LTD.
Име в транслитерация: CSM TRADING & LOGISTICS PTE. LTD.
Регистрационен код: 202221148C
ДДС номер:
Статистически код:
Правен статут: Активен
Адрес: 10 JALAN BESAR, #03-04, SIM LIM TOWER, 208787, SINGAPORE
Капитал:
Дейности: SSIC 2020: 49231 - Freight transport by road
Правна форма: Дружество с ограничена отговорност
Дата на регистрация: 18.06.2022

Контакти

Тази информация не е налична.

Мониторинг

Услуга за мониторинг — бета версия

Функцията за наблюдение на промени в бизнеса се предоставя като част от бета тестване до 31 август 2026 г. (включително).

Услугата може да бъде ограничена и да съдържа неточности.

Не гарантираме пълнотата или актуалността на данните и не носим отговорност за резултатите от мониторинга.

Услугата се предоставя „Както е.“

Достъпни сектори за наблюдение:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Резюме

  • CSM TRADING & LOGISTICS PTE. LTD. е регистрирана на 18.06.2022.
  • Компанията оперира на пазара от 4 години.
  • Статусът на дружеството е Активен.
  • Дейността на компанията е SSIC 2020 - Freight transport by road.

Полезна информация

Информация за CSM TRADING & LOGISTICS PTE. LTD. на други езици

Доклад за поръчка заCSM TRADING & LOGISTICS PTE. LTD.

Report icon

Започнете наблюдение за CSM TRADING & LOGISTICS PTE. LTD.

Икона за наблюдение
Копирано Брой на служителите