MERRY TUTORS LLP

(T18LL1979C)

Обща информация

Наименование на дружеството: MERRY TUTORS LLP
Име в транслитерация: MERRY TUTORS LLP
Регистрационен код: T18LL1979C
ДДС номер:
Статистически код:
Правен статут: Изтрити
Адрес: 417 ANG MO KIO AVENUE 10, #02-1029, TECK GHEE HEARTLANDS, 560417, SINGAPORE
Капитал:
Дейности: SSIC 2020: 85509 - Educational support services n.e.c. (excluding online marketplaces)
Правна форма: Предприятие
Дата на регистрация: 03.12.2018

Контакти

Тази информация не е налична.

Мониторинг

Услуга за мониторинг — бета версия

Функцията за наблюдение на промени в бизнеса се предоставя като част от бета тестване до 31 август 2026 г. (включително).

Услугата може да бъде ограничена и да съдържа неточности.

Не гарантираме пълнотата или актуалността на данните и не носим отговорност за резултатите от мониторинга.

Услугата се предоставя „Както е.“

Достъпни сектори за наблюдение:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Резюме

  • MERRY TUTORS LLP е регистрирана на 03.12.2018.
  • Компанията оперира на пазара от 7 години и 6 месеца.
  • Статусът на дружеството е Изтрити.
  • Дейността на компанията е SSIC 2020 - Educational support services n.e.c. (excluding online marketplaces).

Полезна информация

Информация за MERRY TUTORS LLP на други езици

Доклад за поръчка заMERRY TUTORS LLP

Report icon

Започнете наблюдение за MERRY TUTORS LLP

Икона за наблюдение
Копирано Брой на служителите