WILDLIFE PROFESSIONALS INC.

(610072-4)

Obecné informace

Název společnosti: WILDLIFE PROFESSIONALS INC.
Název v přepisu: WILDLIFE PROFESSIONALS INC.
Registrační kód: 610072-4
DIČ:
Statistický kód:
Právní postavení: Odstraněno
Adresa: 121 FAIRHOLME AVENUE, TORONTO, ONTARIO, CANADA, M6B 2X1
Hlavní město:
Aktivity: -
Právní forma:
Datum registrace: 28.05.2003
Datum smazání: 15.08.2006

Kontakty

Tyto informace nejsou k dispozici.

Monitorování

Monitorovací služba — BETA verze

Funkce sledování změn v podnikání je poskytována jako součást beta testování do 31. srpna 2026 (včetně).

Služba může být omezená a obsahovat nepřesnosti.

Nezaručujeme úplnost ani aktuálnost údajů a nepřijímáme žádnou odpovědnost za výsledky monitorování.

Služba je poskytována „Tak, jak je.“

Dostupné sektory pro monitorování:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Manažeři

Role Jméno Kód / Datum narození Bydliště / místo Datum zahájení Datum revize
Ředitel JOSEPH M. ******
Ředitel PETER P. ******

Oznámení (2)

Shrnutí

  • WILDLIFE PROFESSIONALS INC. byla zaregistrována dne 28.05.2003.
  • Počet aktivních vedoucích pracovníků v WILDLIFE PROFESSIONALS INC. je 2.
  • Stav společnosti je Odstraněno.

Užitečné informace

Informace o WILDLIFE PROFESSIONALS INC. v dalších jazycích

Zpráva o objednávceWILDLIFE PROFESSIONALS INC.

Report icon

Spustit monitorování pro WILDLIFE PROFESSIONALS INC.

Ikona monitorování
Zkopírováno Počet zaměstnanců