HEXAGRAM SOLUTIONS LTD

(HE445743)

Obecné informace

Název společnosti: HEXAGRAM SOLUTIONS LTD
Název v přepisu: HEXAGRAM SOLUTIONS LTD
Název v angličtině: HEXAGRAM SOLUTIONS LIMITED LIABILITY COMPANY
Registrační kód: HE445743
DIČ:
Statistický kód:
Právní postavení: Zápis do rejstříku (oznámení o výmazu)
Adresa: SOYLIOY, 1, MEZZANINE STROBOLOS, 2018, LEYKOSIA, KYPROS
Hlavní město:
Aktivity: -
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Datum registrace: 04.04.2023

Kontakty

  • (+357)976*****
  • (+357)997*****
  • aioannou@thegre**********
  • giakovou@thegre**********

Monitorování

Monitorovací služba — BETA verze

Funkce sledování změn v podnikání je poskytována jako součást beta testování do 31. srpna 2026 (včetně).

Služba může být omezená a obsahovat nepřesnosti.

Nezaručujeme úplnost ani aktuálnost údajů a nepřijímáme žádnou odpovědnost za výsledky monitorování.

Služba je poskytována „Tak, jak je.“

Dostupné sektory pro monitorování:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Manažeři

Role Jméno Kód / Datum narození Bydliště / místo Datum zahájení Datum revize
Ředitel THE G. ******************
Ředitel VELJKO P. ******************
Tajemník THE G. ******************

Shrnutí

  • HEXAGRAM SOLUTIONS LTD byla zaregistrována dne 04.04.2023.
  • Počet aktivních vedoucích pracovníků v HEXAGRAM SOLUTIONS LTD je 3.
  • Společnost působí na trhu již 3 years a 2 months.
  • Stav společnosti je Zápis do rejstříku (oznámení o výmazu).

Užitečné informace

Informace o HEXAGRAM SOLUTIONS LTD v dalších jazycích

Zpráva o objednávceHEXAGRAM SOLUTIONS LTD

Report icon

Spustit monitorování pro HEXAGRAM SOLUTIONS LTD

Ikona monitorování
Zkopírováno Počet zaměstnanců