ERIMA APS

(10694507)

Obecné informace

Název společnosti: ERIMA APS
Název v přepisu: ERIMA APS
Předchozí názvy:

ASX 11355 APS

Registrační kód: 10694507
DIČ: DK10694507
Statistický kód:
Právní postavení: Odstraněno
Adresa: HOVEDGADEN 2, 2970, HORSHOLM, DENMARK
Hlavní město:
Aktivity: -
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Datum registrace: 01.03.1987
Datum smazání: 02.06.1997

Kontakty

Tyto informace nejsou k dispozici.

Monitorování

Monitorovací služba — BETA verze

Funkce sledování změn v podnikání je poskytována jako součást beta testování do 31. srpna 2026 (včetně).

Služba může být omezená a obsahovat nepřesnosti.

Nezaručujeme úplnost ani aktuálnost údajů a nepřijímáme žádnou odpovědnost za výsledky monitorování.

Služba je poskytována „Tak, jak je.“

Dostupné sektory pro monitorování:

Activities
Addresses
Annual report submissions
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Registration codes
Share Capital
Shareholders
Special Representation Rights
Standard Representation Rights
Statuses

Shrnutí

  • ERIMA APS byla zaregistrována dne 01.03.1987.
  • Stav společnosti je Odstraněno.

Užitečné informace

Informace o ERIMA APS v dalších jazycích

Zpráva o objednávceERIMA APS

Report icon

Spustit monitorování pro ERIMA APS

Ikona monitorování
Zkopírováno Počet zaměstnanců