NEXUS CONNECT LLP

(T15LL0624H)

Obecné informace

Název společnosti: NEXUS CONNECT LLP
Název v přepisu: NEXUS CONNECT LLP
Registrační kód: T15LL0624H
DIČ:
Statistický kód:
Právní postavení: Aktivní
Adresa: 176 JALAN JURONG KECHIL, #03-32, THE HILLFORD, 596184, SINGAPORE
Hlavní město:
Aktivity: SSIC 2020: 71129 - Engineering design and consultancy activities n.e.c.
Právní forma: Podnik
Datum registrace: 17.04.2015

Kontakty

Tyto informace nejsou k dispozici.

Monitorování

Monitorovací služba — BETA verze

Funkce sledování změn v podnikání je poskytována jako součást beta testování do 31. srpna 2026 (včetně).

Služba může být omezená a obsahovat nepřesnosti.

Nezaručujeme úplnost ani aktuálnost údajů a nepřijímáme žádnou odpovědnost za výsledky monitorování.

Služba je poskytována „Tak, jak je.“

Dostupné sektory pro monitorování:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Shrnutí

  • NEXUS CONNECT LLP byla zaregistrována dne 17.04.2015.
  • Společnost působí na trhu již 11 years a 2 months.
  • Stav společnosti je Aktivní.
  • Činnost společnosti je SSIC 2020 - Engineering design and consultancy activities n.e.c..

Užitečné informace

Informace o NEXUS CONNECT LLP v dalších jazycích

Zpráva o objednávceNEXUS CONNECT LLP

Report icon

Spustit monitorování pro NEXUS CONNECT LLP

Ikona monitorování
Zkopírováno Počet zaměstnanců