A-1 INVESTIGATION & SECURITY SYSTEM

(25304500B)

Obecné informace

Název společnosti: A-1 INVESTIGATION & SECURITY SYSTEM
Název v přepisu: A-1 INVESTIGATION & SECURITY SYSTEM
Předchozí názvy:

MA WAH ENTERPRISE

Registrační kód: 25304500B
DIČ:
Statistický kód:
Právní postavení: Odstraněno
Adresa: 100 KIM SENG ROAD, #02-14, CENTENNIA SUITES, 239427, SINGAPORE
Hlavní město:
Aktivity: SSIC 2020: 80100 - Private security activities
Právní forma: Sole-Proprietor
Datum registrace: 29.05.1979

Kontakty

Tyto informace nejsou k dispozici.

Monitorování

Monitorovací služba — BETA verze

Funkce sledování změn v podnikání je poskytována jako součást beta testování do 31. srpna 2026 (včetně).

Služba může být omezená a obsahovat nepřesnosti.

Nezaručujeme úplnost ani aktuálnost údajů a nepřijímáme žádnou odpovědnost za výsledky monitorování.

Služba je poskytována „Tak, jak je.“

Dostupné sektory pro monitorování:

Activities

Addresses

Business names

Legal Form

Statuses

Shrnutí

  • A-1 INVESTIGATION & SECURITY SYSTEM byla zaregistrována dne 29.05.1979.
  • Společnost působí na trhu již 47 years a 1 months.
  • Stav společnosti je Odstraněno.
  • Činnost společnosti je SSIC 2020 - Private security activities.

Užitečné informace

Informace o A-1 INVESTIGATION & SECURITY SYSTEM v dalších jazycích

Zpráva o objednávceA-1 INVESTIGATION & SECURITY SYSTEM

Report icon

Spustit monitorování pro A-1 INVESTIGATION & SECURITY SYSTEM

Ikona monitorování
Zkopírováno Počet zaměstnanců