PALLAS CONSULTING

(53306842L)

Obecné informace

Název společnosti: PALLAS CONSULTING
Název v přepisu: PALLAS CONSULTING
Registrační kód: 53306842L
DIČ:
Statistický kód:
Právní postavení: Odstraněno
Adresa: 1008 TOA PAYOH NORTH, #02-09, 318996, SINGAPORE
Hlavní město:
Aktivity: SSIC 2020: 73200 - Market research and public opinion polling
Právní forma: Sole-Proprietor
Datum registrace: 21.05.2015

Kontakty

Tyto informace nejsou k dispozici.

Monitorování

Monitorovací služba — BETA verze

Funkce sledování změn v podnikání je poskytována jako součást beta testování do 31. srpna 2026 (včetně).

Služba může být omezená a obsahovat nepřesnosti.

Nezaručujeme úplnost ani aktuálnost údajů a nepřijímáme žádnou odpovědnost za výsledky monitorování.

Služba je poskytována „Tak, jak je.“

Dostupné sektory pro monitorování:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Shrnutí

  • PALLAS CONSULTING byla zaregistrována dne 21.05.2015.
  • Společnost působí na trhu již 11 years a 1 months.
  • Stav společnosti je Odstraněno.
  • Činnost společnosti je SSIC 2020 - Market research and public opinion polling.

Užitečné informace

Informace o PALLAS CONSULTING v dalších jazycích

Zpráva o objednávcePALLAS CONSULTING

Report icon

Spustit monitorování pro PALLAS CONSULTING

Ikona monitorování
Zkopírováno Počet zaměstnanců