SUMMUS LOGISTICS PRIVATE LIMITED

(200006835E)

Obecné informace

Název společnosti: SUMMUS LOGISTICS PRIVATE LIMITED
Název v přepisu: SUMMUS LOGISTICS PRIVATE LIMITED
Registrační kód: 200006835E
DIČ:
Statistický kód:
Právní postavení: Odstraněno
Adresa: 803 KING GEORGE'S AVENUE, #02-180, 200803, SINGAPORE
Hlavní město:
Aktivity: SSIC 2020: 49232 - Moving services
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Datum registrace: 04.08.2000

Kontakty

Tyto informace nejsou k dispozici.

Monitorování

Monitorovací služba — BETA verze

Funkce sledování změn v podnikání je poskytována jako součást beta testování do 31. srpna 2026 (včetně).

Služba může být omezená a obsahovat nepřesnosti.

Nezaručujeme úplnost ani aktuálnost údajů a nepřijímáme žádnou odpovědnost za výsledky monitorování.

Služba je poskytována „Tak, jak je.“

Dostupné sektory pro monitorování:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Shrnutí

  • SUMMUS LOGISTICS PRIVATE LIMITED byla zaregistrována dne 04.08.2000.
  • Společnost působí na trhu již 25 years a 10 months.
  • Stav společnosti je Odstraněno.
  • Činnost společnosti je SSIC 2020 - Moving services.

Užitečné informace

Informace o SUMMUS LOGISTICS PRIVATE LIMITED v dalších jazycích

Zpráva o objednávceSUMMUS LOGISTICS PRIVATE LIMITED

Report icon

Spustit monitorování pro SUMMUS LOGISTICS PRIVATE LIMITED

Ikona monitorování
Zkopírováno Počet zaměstnanců