VIC PRODUCTION

(21533800J)

Obecné informace

Název společnosti: VIC PRODUCTION
Název v přepisu: VIC PRODUCTION
Registrační kód: 21533800J
DIČ:
Statistický kód:
Právní postavení: Odstraněno
Adresa: 5 STADIUM WALK, #01-05, LEISURE PARK KALLANG, 397693, SINGAPORE
Hlavní město:
Aktivity: SSIC 2020: 46549 - Wholesale of industrial, construction and related machinery and equipment n.e.c.
Právní forma: Partnerství
Datum registrace: 09.03.1976

Kontakty

Tyto informace nejsou k dispozici.

Monitorování

Monitorovací služba — BETA verze

Funkce sledování změn v podnikání je poskytována jako součást beta testování do 31. srpna 2026 (včetně).

Služba může být omezená a obsahovat nepřesnosti.

Nezaručujeme úplnost ani aktuálnost údajů a nepřijímáme žádnou odpovědnost za výsledky monitorování.

Služba je poskytována „Tak, jak je.“

Dostupné sektory pro monitorování:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Shrnutí

  • VIC PRODUCTION byla zaregistrována dne 09.03.1976.
  • Společnost působí na trhu již 50 years a 3 months.
  • Stav společnosti je Odstraněno.
  • Činnost společnosti je SSIC 2020 - Wholesale of industrial, construction and related machinery and equipment n.e.c..

Užitečné informace

Informace o VIC PRODUCTION v dalších jazycích

Zpráva o objednávceVIC PRODUCTION

Report icon

Spustit monitorování pro VIC PRODUCTION

Ikona monitorování
Zkopírováno Počet zaměstnanců