MULTIMEKWORKS OÜ

(16715296)

Generel information

Firmanavn: MULTIMEKWORKS OÜ
Navn i translitteration: MULTIMEKWORKS OU
Registreringskode: 16715296
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Indført i registret
Adresse: TSELLULOOSI TN 2, KEHRA LINN, ANIJA VALD, HARJU MAAKOND, 74305, EESTI
Kapital: 2 500.00 EUR
Aktiviteter: NACE Rev.2.1: 25.99 - Fremstilling af andre forarbejdede metalprodukter i.a.n.c.
Juridisk form: Aktieselskab med begrænset ansvar
Registreringsdato: 11.04.2023

Kontakter

  • rinno.saviir@multim************

Overvågning

Overvågningstjeneste — BETA-version

Funktionen til overvågning af forretningsændringer leveres som en del af betatest indtil 31. august 2026 (inklusive).

Tjenesten kan være begrænset og indeholde unøjagtigheder.

Vi garanterer ikke for dataenes fuldstændighed eller aktualitet og påtager os intet ansvar for overvågningsresultaterne.

Tjenesten leveres "Som det er."

Sektorer, der kan overvåges:

Activities
Addresses
Annual report submissions
Beneficiary
Business names
Commercial Pledges
Contacts
Credit opinion
Debts
Employees
Finance
Legal Form
Licenses
Managers
Notifications
Registration codes
Share Capital
Shareholders
Special Representation Rights
Standard Representation Rights
Statuses

Kreditvurdering

Indsendelse af årsrapporter

Omsætning

Nettoresultat

Medarbejdere

Ledere

Rolle Navn Kode / Fødselsdato Bopæl/placering Startdato Revisionsdato
Medlem af direktionen MATTI A. 38004****** ******* **********
Medlem af direktionen RINNO S. 38003****** ******* **********

Aktionærer

Navn Kode / Fødselsdato Bopæl/placering Andel Andel, % Startdato Revisionsdato
RINNO S. *********** ******* ************ ***** **********
MATTI A. *********** ******* ************ ***** **********

Begunstigede

Navn Kode / Fødselsdato Bopæl/placering Andel, % Startdato Revisionsdato
MATTI A. *********** ******* **********
RINNO S. *********** ******* **********

Resumé

  • MULTIMEKWORKS OÜ er blevet registreret den 11.04.2023.
  • Antallet af aktive ledere i MULTIMEKWORKS OÜ er 2.
  • Antallet af aktive aktionærer i MULTIMEKWORKS OÜ er 2.
  • Virksomheden har været aktiv på markedet i 3 år og 2 måneder.
  • Virksomhedens status er Indført i registret.
  • Virksomhedens aktivitet er NACE Rev.2.1 - Fremstilling af andre forarbejdede metalprodukter i.a.n.c..
  • Aktiekapitalen er 2 500.00 EUR.

Nyttig information

Info om MULTIMEKWORKS OÜ på andre sprog

Bestillingsrapport forMULTIMEKWORKS OÜ

Report icon

Start overvågning for MULTIMEKWORKS OÜ

Overvågningsikon
Kopieret Antal medarbejdere