ACTUALISE CONSULTING LIMITED

(7864837)

Generel information

Firmanavn: ACTUALISE CONSULTING LIMITED
Navn i translitteration: ACTUALISE CONSULTING LIMITED
Registreringskode: 7864837
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Aktiv
Adresse: 43 LEVERS ROAD, MATUA, TAURANGA, 3110, NEW ZEALAND
Kapital:
Aktiviteter: ANZSIC: M696205 - Business consultant service
Juridisk form: Aktieselskab med begrænset ansvar
Registreringsdato: 10.01.2020

Kontakter

Disse oplysninger er ikke tilgængelige.

Overvågning

Overvågningstjeneste — BETA-version

Funktionen til overvågning af forretningsændringer leveres som en del af betatest indtil 31. august 2026 (inklusive).

Tjenesten kan være begrænset og indeholde unøjagtigheder.

Vi garanterer ikke for dataenes fuldstændighed eller aktualitet og påtager os intet ansvar for overvågningsresultaterne.

Tjenesten leveres "Som det er."

Overvågningsikon

Overvågning for dette land er på vores køreplan.

Vi udvider aktivt vores globale dækning. Denne region er i øjeblikket under udvikling og vil være tilgængelig i vores kommende udgivelsescyklus.

Ledere

Rolle Navn Kode / Fødselsdato Bopæl/placering Startdato Revisionsdato
Direktør MYLES J. *********** **********
Direktør MICHELLE M. *********** **********

Aktionærer

Navn Kode / Fødselsdato Bopæl/placering Andel Andel, % Startdato Revisionsdato
MYLES J. ***************** ***** **********
MICHELLE M. ***************** ***** **********

Resumé

  • ACTUALISE CONSULTING LIMITED er blevet registreret den 10.01.2020.
  • Antallet af aktive ledere i ACTUALISE CONSULTING LIMITED er 2.
  • Antallet af aktive aktionærer i ACTUALISE CONSULTING LIMITED er 2.
  • Virksomheden har været aktiv på markedet i 6 år og 5 måneder.
  • Virksomhedens status er Aktiv.
  • Virksomhedens aktivitet er ANZSIC - Business consultant service.

Nyttig information

Info om ACTUALISE CONSULTING LIMITED på andre sprog

Bestillingsrapport forACTUALISE CONSULTING LIMITED

Report icon

Start overvågning for ACTUALISE CONSULTING LIMITED

Overvågningsikon
Kopieret Antal medarbejdere