L.P. CONSTRUCTION APS

(83192410)

Üldinfo

Ettevõtte nimi: L.P. CONSTRUCTION APS
Nimi transliteratsioonis: L.P. CONSTRUCTION APS
Varasemad nimed:

STAR-INTERNATIONAL SPEDITION OG TRANSPORT APS

Registrikood: 83192410
KM-kood: DK83192410
Statistikakood:
Õiguslik seisund: Kustutatud
Aadress: INDUSTRIVEJ 15, 3000, HELSINGOR, DENMARK
Kapital:
Tegevused: NACE Rev.2: 41.20 - Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Õiguslik vorm: Piiratud vastutusega äriühing
Registreerimiskuupäev: 17.04.1978
Kustutamise kuupäev: 12.02.2014

Kontaktid

See teave pole saadaval.

Seire

Järelevalveteenus — BETA-versioon

Äri muutuste jälgimise funktsioon on osa järgmistest teenustest: beetatestimine kuni 31. augustini 2026 (kaasa arvatud).

Teenus võib olla piiratud ja sisaldada ebatäpsusi.

Me ei garanteeri andmete täielikkust ega ajakohasust ning ei võta endale vastutust tulemuste jälgimise eest.

Teenus osutatakse "nagu on."

Seireks kättesaadavad sektorid:

Activities
Addresses
Annual report submissions
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Registration codes
Share Capital
Shareholders
Special Representation Rights
Standard Representation Rights
Statuses

Kokkuvõte

  • L.P. CONSTRUCTION APS on registreeritud 17.04.1978.
  • Ettevõtte staatus on Kustutatud.
  • Ettevõtte tegevusala on NACE Rev.2 - Elamute ja mitteeluhoonete ehitus.

Kasulik teave

Info about L.P. CONSTRUCTION APS in other languages

Telli aruanne ettevõtteleL.P. CONSTRUCTION APS

Report icon

Alusta jälgimist L.P. CONSTRUCTION APS

Jälgimise ikoon
Kopeeritud Töötajate arv