SAARAH'S HOMEMADE CLASSICS

(SP146*****)

Üldinfo

Ettevõtte nimi: SAARAH'S HOMEMADE CLASSICS
Nimi transliteratsioonis: SAARAH'S HOMEMADE CLASSICS
Registrikood: SP146*****
KM-kood:
Statistikakood:
Õiguslik seisund: Aktiivne
Aadress:
Kapital:
Tegevused: -
Õiguslik vorm: Füüsilisest isikust ettevõtja
Registreerimiskuupäev: 24.05.2023

Kontaktid

See teave pole saadaval.

Seire

Järelevalveteenus — BETA-versioon

Äri muutuste jälgimise funktsioon on osa järgmistest teenustest: beetatestimine kuni 31. augustini 2026 (kaasa arvatud).

Teenus võib olla piiratud ja sisaldada ebatäpsusi.

Me ei garanteeri andmete täielikkust ega ajakohasust ning ei võta endale vastutust tulemuste jälgimise eest.

Teenus osutatakse "nagu on."

Jälgimise ikoon

Selle riigi seire on meie tegevuskavas

Me laiendame aktiivselt oma ülemaailmset katvust. See piirkond on praegu arendamisel ja saab kättesaadavaks meie järgmises väljalasketsüklis.

Juhatus

Aktsionärid/osanikud

Tegelikud kasusaajad

Kokkuvõte

  • SAARAH'S HOMEMADE CLASSICS on registreeritud 24.05.2023.
  • Aktiivsete juhtide arv SAARAH'S HOMEMADE CLASSICS on 1.
  • Aktiivsete aktsionäride arv SAARAH'S HOMEMADE CLASSICS on 1.
  • Ettevõte on turul tegutsenud 3 aastad ja 1 kuud.
  • Ettevõtte staatus on Aktiivne.

Kasulik teave

Info about SAARAH'S HOMEMADE CLASSICS in other languages

Telli aruanne ettevõtteleSAARAH'S HOMEMADE CLASSICS

Report icon

Alusta jälgimist SAARAH'S HOMEMADE CLASSICS

Jälgimise ikoon
Kopeeritud Töötajate arv