TAM MINIMART

(41307600L)

Üldinfo

Ettevõtte nimi: TAM MINIMART
Nimi transliteratsioonis: TAM MINIMART
Registrikood: 41307600L
KM-kood:
Statistikakood:
Õiguslik seisund: Kustutatud
Aadress: 272 TAMPINES STREET 22, #01-28, 520272, SINGAPORE
Kapital:
Tegevused: SSIC 2020: 47102 - Mini-marts, convenience stores and provision shops
Õiguslik vorm: Sole-Proprietor
Registreerimiskuupäev: 08.07.1989

Kontaktid

See teave pole saadaval.

Seire

Järelevalveteenus — BETA-versioon

Äri muutuste jälgimise funktsioon on osa järgmistest teenustest: beetatestimine kuni 31. augustini 2026 (kaasa arvatud).

Teenus võib olla piiratud ja sisaldada ebatäpsusi.

Me ei garanteeri andmete täielikkust ega ajakohasust ning ei võta endale vastutust tulemuste jälgimise eest.

Teenus osutatakse "nagu on."

Seireks kättesaadavad sektorid:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Kokkuvõte

  • TAM MINIMART on registreeritud 08.07.1989.
  • Ettevõte on turul tegutsenud 36 aastad ja 11 kuud.
  • Ettevõtte staatus on Kustutatud.
  • Ettevõtte tegevusala on SSIC 2020 - Mini-marts, convenience stores and provision shops.

Kasulik teave

Info about TAM MINIMART in other languages

Telli aruanne ettevõtteleTAM MINIMART

Report icon

Alusta jälgimist TAM MINIMART

Jälgimise ikoon
Kopeeritud Töötajate arv