ASHEO INTERIOR DECOR

(45628100B)

Üldinfo

Ettevõtte nimi: ASHEO INTERIOR DECOR
Nimi transliteratsioonis: ASHEO INTERIOR DECOR
Registrikood: 45628100B
KM-kood:
Statistikakood:
Õiguslik seisund: Kustutatud
Aadress: 5001 BEACH ROAD, #07-43, 199588, SINGAPORE
Kapital:
Tegevused: SSIC 2020: 43301 - Renovation contractors
Õiguslik vorm: Sole-Proprietor
Registreerimiskuupäev: 29.11.1991

Kontaktid

See teave pole saadaval.

Seire

Järelevalveteenus — BETA-versioon

Äri muutuste jälgimise funktsioon on osa järgmistest teenustest: beetatestimine kuni 31. augustini 2026 (kaasa arvatud).

Teenus võib olla piiratud ja sisaldada ebatäpsusi.

Me ei garanteeri andmete täielikkust ega ajakohasust ning ei võta endale vastutust tulemuste jälgimise eest.

Teenus osutatakse "nagu on."

Seireks kättesaadavad sektorid:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Kokkuvõte

  • ASHEO INTERIOR DECOR on registreeritud 29.11.1991.
  • Ettevõte on turul tegutsenud 34 aastad ja 7 kuud.
  • Ettevõtte staatus on Kustutatud.
  • Ettevõtte tegevusala on SSIC 2020 - Renovation contractors.

Kasulik teave

Info about ASHEO INTERIOR DECOR in other languages

Telli aruanne ettevõtteleASHEO INTERIOR DECOR

Report icon

Alusta jälgimist ASHEO INTERIOR DECOR

Jälgimise ikoon
Kopeeritud Töötajate arv