THOMMO'S AUSTRALIA PTY. LIMITED

(101539708)

Yleistä

Yrityksen nimi: THOMMO'S AUSTRALIA PTY. LIMITED
Nimi translitteroituna: THOMMO'S AUSTRALIA PTY. LIMITED
Rekisteröintikoodi: 101539708
ALV-numero: 82101539708
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Rekisteriin merkitty
Osoite:
Pääoma:
Toiminta: -
Oikeudellinen muoto: Yritys
Rekisteröintipäivä: 31.07.2002

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurattavat sektorit:

Business names
Legal Form
Registration codes
Statuses

Yhteenveto

  • THOMMO'S AUSTRALIA PTY. LIMITED on rekisteröity 31.07.2002.
  • Yritys on toiminut markkinoilla 23 vuotta ja 10 kuukautta.
  • Yhtiön asema on Rekisteriin merkitty.

Hyödyllistä tietoa

Tietoa THOMMO'S AUSTRALIA PTY. LIMITED muilla kielillä

TilausraporttiTHOMMO'S AUSTRALIA PTY. LIMITED

Report icon

Aloita seuranta THOMMO'S AUSTRALIA PTY. LIMITED

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä