FAMILIES CANADA

(243162-9)

Yleistä

Yrityksen nimi: FAMILIES CANADA
Nimi translitteroituna: FAMILIES CANADA
Aikaisemmat nimet:

CANADIAN ASSOCIATION OF FAMILY RESOURCE PROGRAMS

CANADIAN ASSOCIATION OF TOY LIBRARIES AND PARENT RESOURCE CENTRES TLRC CANADA

Rekisteröintikoodi: 243162-9
ALV-numero:
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Aktiivinen
Osoite: 4338 INNES RD, UNIT 61, OTTAWA, ONTARIO, CANADA, K4A 3W3
Pääoma:
Toiminta: -
Oikeudellinen muoto:
Rekisteröintipäivä: 15.02.1993

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurattavat sektorit:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Johtajat

Rooli Nimi Koodi / Syntymäaika Asuinpaikka / sijainti Alkamispäivä Tarkistamispäivä
Johtaja LISA M. ******
Johtaja MARK D. ******
Johtaja KELLY E. ******
Johtaja PAUL R. ******
Johtaja STEPHEN S. ******

Ilmoitukset (15)

Yhteenveto

  • FAMILIES CANADA on rekisteröity 15.02.1993.
  • Aktiivisten johtajien lukumäärä FAMILIES CANADA on 5.
  • Yritys on toiminut markkinoilla 33 vuotta ja 4 kuukautta.
  • Yhtiön asema on Aktiivinen.

Hyödyllistä tietoa

Tietoa FAMILIES CANADA muilla kielillä

TilausraporttiFAMILIES CANADA

Report icon

Aloita seuranta FAMILIES CANADA

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä