SW 1234 APS

(36512288)

Yleistä

Yrityksen nimi: SW 1234 APS
Nimi translitteroituna: SW 1234 APS
Aikaisemmat nimet:

STIG WIBERG APS

Rekisteröintikoodi: 36512288
ALV-numero: DK36512288
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Poistettu
Osoite: KASTELSVEJ 6, 2100, KOBENHAVN O, DENMARK
Pääoma:
Toiminta: -
Oikeudellinen muoto: Osakeyhtiö
Rekisteröintipäivä: 21.12.1982
Poistopäivä: 06.07.1992

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurattavat sektorit:

Activities

Addresses

Annual report submissions

Business names

Contacts

Employees

Legal Form

Managers

Registration codes

Share Capital

Shareholders

Special Representation Rights

Standard Representation Rights

Statuses

Yhteenveto

  • SW 1234 APS on rekisteröity 21.12.1982.
  • Yhtiön asema on Poistettu.

Hyödyllistä tietoa

Tietoa SW 1234 APS muilla kielillä

TilausraporttiSW 1234 APS

Report icon

Aloita seuranta SW 1234 APS

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä