RAMMON PRIVATE LIMITED

(8174170)

Yleistä

Yrityksen nimi: RAMMON PRIVATE LIMITED
Nimi translitteroituna: RAMMON PRIVATE LIMITED
Rekisteröintikoodi: 8174170
ALV-numero:
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Poistettu
Osoite:
Pääoma:
Toiminta: -
Oikeudellinen muoto: Osakeyhtiö
Rekisteröintipäivä: 26.03.2021
Poistopäivä: 19.07.2024

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurannan kuvake

Tämän maan seuranta on osa suunnitelmaamme.

Laajennamme aktiivisesti globaalia kattavuuttamme. Tämä alue on parhaillaan kehitysvaiheessa ja tulee saataville seuraavassa julkaisusyklissämme.

Yhteenveto

  • RAMMON PRIVATE LIMITED on rekisteröity 26.03.2021.
  • Yhtiön asema on Poistettu.

Hyödyllistä tietoa

Tietoa RAMMON PRIVATE LIMITED muilla kielillä

TilausraporttiRAMMON PRIVATE LIMITED

Report icon

Aloita seuranta RAMMON PRIVATE LIMITED

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä