SAFTAS LIMITED

(6703473)

Yleistä

Yrityksen nimi: SAFTAS LIMITED
Nimi translitteroituna: SAFTAS LIMITED
Rekisteröintikoodi: 6703473
ALV-numero: 125077099
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Aktiivinen
Osoite: 8 MEADOW VIEW LANE, PUKETE, HAMILTON, 3200, NEW ZEALAND
Pääoma:
Toiminta: ANZSIC: N731340 - Property maintenance service (own account) nec
Oikeudellinen muoto: Osakeyhtiö
Rekisteröintipäivä: 09.02.2018

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurannan kuvake

Tämän maan seuranta on osa suunnitelmaamme.

Laajennamme aktiivisesti globaalia kattavuuttamme. Tämä alue on parhaillaan kehitysvaiheessa ja tulee saataville seuraavassa julkaisusyklissämme.

Johtajat

Rooli Nimi Koodi / Syntymäaika Asuinpaikka / sijainti Alkamispäivä Tarkistamispäivä
Johtaja SCOTT D. ************* **********

Osakkeenomistajat

Nimi Koodi / Syntymäaika Asuinpaikka / sijainti Osuus Osuus, % Alkamispäivä Tarkistamispäivä
SCOTT D. ************* ***** **********
JENNIFER A. ************* ***** **********
DANE G. ************* ***** **********

Yhteenveto

  • SAFTAS LIMITED on rekisteröity 09.02.2018.
  • Aktiivisten johtajien lukumäärä SAFTAS LIMITED on 1.
  • Aktiivisten osakkeenomistajien lukumäärä SAFTAS LIMITED on 3.
  • Yritys on toiminut markkinoilla 8 vuotta ja 4 kuukautta.
  • Yhtiön asema on Aktiivinen.
  • Yrityksen toiminta on ANZSIC - Property maintenance service (own account) nec.

Hyödyllistä tietoa

Tietoa SAFTAS LIMITED muilla kielillä

TilausraporttiSAFTAS LIMITED

Report icon

Aloita seuranta SAFTAS LIMITED

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä