NATIONWIDE ASBESTOS (NZ) LIMITED

(563025)

Yleistä

Yrityksen nimi: NATIONWIDE ASBESTOS (NZ) LIMITED
Nimi translitteroituna: NATIONWIDE ASBESTOS (NZ) LIMITED
Rekisteröintikoodi: 563025
ALV-numero:
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Poistettu
Osoite:
Pääoma:
Toiminta: -
Oikeudellinen muoto: Osakeyhtiö
Rekisteröintipäivä: 21.09.1992
Poistopäivä: 27.06.2000

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurannan kuvake

Tämän maan seuranta on osa suunnitelmaamme.

Laajennamme aktiivisesti globaalia kattavuuttamme. Tämä alue on parhaillaan kehitysvaiheessa ja tulee saataville seuraavassa julkaisusyklissämme.

Yhteenveto

  • NATIONWIDE ASBESTOS (NZ) LIMITED on rekisteröity 21.09.1992.
  • Yhtiön asema on Poistettu.

Hyödyllistä tietoa

Tietoa NATIONWIDE ASBESTOS (NZ) LIMITED muilla kielillä

TilausraporttiNATIONWIDE ASBESTOS (NZ) LIMITED

Report icon

Aloita seuranta NATIONWIDE ASBESTOS (NZ) LIMITED

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä