IS TEAM WORK AS

(10761906)

Általános információk

Cégnév: IS TEAM WORK AS
Név átírásban: IS TEAM WORK AS
Korábbi nevek:

RMG Eesti Aktsiaselts

Regisztrációs kód: 10761906
áfa-szám:
Statisztikai kód:
Jogi státusz: Törölt
Cím: TULE 22, SAUE LINN, HARJU MAAKOND
Főváros:
Tevékenységek: NACE Rev.2: 33.20 - Ipari gépek és berendezések telepítése
Jogi forma: Részvénytársaság
A regisztráció dátuma: 18.05.2001
Törlés dátuma: 03.03.2011

Kapcsolat

Ez az információ nem áll rendelkezésre.

Felügyelet

Monitoring szolgáltatás — BETA verzió

Az üzleti változások figyelemmel kísérése funkció a következő részeként érhető el béta tesztelés 2026. augusztus 31-ig (beleértve).

A szolgáltatás korlátozott lehet és pontatlanságokat tartalmazhat.

Nem garantáljuk az adatok teljességét vagy időszerűségét, és nem vállalunk felelősséget a monitoring eredményeiért.

A szolgáltatás nyújtása „Jelenlegi állapotban”.

Megfigyelhető szektorok:

Activities
Addresses
Annual report submissions
Beneficiary
Business names
Commercial Pledges
Contacts
Credit opinion
Debts
Employees
Finance
Legal Form
Licenses
Managers
Notifications
Registration codes
Share Capital
Shareholders
Special Representation Rights
Standard Representation Rights
Statuses

Alkalmazottak

vezetők

Szerep Név Kód / Születési dátum Lakóhely / hely Kezdő dátum Felülvizsgálat dátuma
Dokumentumok letéteményese HARRY P. 35601****** ********** **********

Összefoglalás

  • IS TEAM WORK AS regisztrálva 18.05.2001.
  • Az aktív vezetők száma IS TEAM WORK AS száma 1.
  • A vállalat státusza Törölt.
  • A vállalat tevékenységi köre NACE Rev.2 - Ipari gépek és berendezések telepítése.

Hasznos információk

Információk a IS TEAM WORK AS weboldalról más nyelveken

Rendelési jelentés aIS TEAM WORK AS

Report icon

Kezdje el a figyelést IS TEAM WORK AS

Felügyeleti ikon
Másolva Létszám