ASCOT GREEN ENTERPRISES LIMITED

(424925)

Általános információk

Cégnév: ASCOT GREEN ENTERPRISES LIMITED
Név átírásban: ASCOT GREEN ENTERPRISES LIMITED
Regisztrációs kód: 424925
áfa-szám:
Statisztikai kód:
Jogi státusz: Törölt
Cím:
Főváros:
Tevékenységek: -
Jogi forma: Korlátolt felelősségű társaság
A regisztráció dátuma: 07.03.1989
Törlés dátuma: 03.02.1994

Kapcsolat

Ez az információ nem áll rendelkezésre.

Felügyelet

Monitoring szolgáltatás — BETA verzió

Az üzleti változások figyelemmel kísérése funkció a következő részeként érhető el béta tesztelés 2026. augusztus 31-ig (beleértve).

A szolgáltatás korlátozott lehet és pontatlanságokat tartalmazhat.

Nem garantáljuk az adatok teljességét vagy időszerűségét, és nem vállalunk felelősséget a monitoring eredményeiért.

A szolgáltatás nyújtása „Jelenlegi állapotban”.

Felügyeleti ikon

Az ország nyomon követése szerepel a tervünkben.

Aktívan bővítjük globális lefedettségünket. Ez a régió jelenleg fejlesztés alatt áll, és a következő kiadási ciklusban lesz elérhető.

Összefoglalás

  • ASCOT GREEN ENTERPRISES LIMITED regisztrálva 07.03.1989.
  • A vállalat státusza Törölt.

Hasznos információk

Információk a ASCOT GREEN ENTERPRISES LIMITED weboldalról más nyelveken

Rendelési jelentés aASCOT GREEN ENTERPRISES LIMITED

Report icon

Kezdje el a figyelést ASCOT GREEN ENTERPRISES LIMITED

Felügyeleti ikon
Másolva Létszám