AXS31 PTY LTD

(007982149)

Bendra informacija

Įmonės pavadinimas: AXS31 PTY LTD
Pavadinimas transliteracija: AXS31 PTY LTD
Ankstesni pavadinimai:

J.W.T. (WHOLESALE) PTY. LTD

TAVEFEND PTY. LIMITED

Registracijos kodas: 007982149
PVM kodas: 46007982149
Statistinis kodas:
Teisinis statusas: Įtraukta į registrą
Adresas:
Sostinė:
Veikla: -
Teisinė forma: Įmonė
Registracijos data: 18.03.1982

Kontaktai

Šios informacijos nėra.

Stebėjimas

Stebėjimo paslauga — BETA versija

Verslo pokyčių stebėjimo funkcija teikiama kaip dalis beta testavimas iki 2026 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai).

Paslauga gali būti ribota ir joje gali būti netikslumų.

Mes negarantuojame duomenų išsamumo ar aktualumo ir neprisiimame jokios atsakomybės už stebėjimo rezultatus.

Paslauga teikiama „kaip yra“.

Stebėti galima šiuos sektorius:

Business names
Legal Form
Registration codes
Statuses

Santrauka

  • AXS31 PTY LTD buvo užregistruota 18.03.1982.
  • Įmonė rinkoje veikia 44 metai ir 3 mėnesiai.
  • Bendrovės statusas yra Įtraukta į registrą.

Naudinga informacija

Informacija apie AXS31 PTY LTD kitomis kalbomis

Užsakymo ataskaitaAXS31 PTY LTD

Report icon

Pradėti stebėti AXS31 PTY LTD

Stebėjimo piktograma
Kopijuota Darbuotojų skaičius