P & M SIMPSON PROPERTY PTY LTD

(163544965)

Bendra informacija

Įmonės pavadinimas: P & M SIMPSON PROPERTY PTY LTD
Pavadinimas transliteracija: P & M SIMPSON PROPERTY PTY LTD
Registracijos kodas: 163544965
PVM kodas:
Statistinis kodas:
Teisinis statusas: Ištrintas
Adresas:
Sostinė:
Veikla: -
Teisinė forma: Įmonė
Registracijos data: 01.05.2013

Kontaktai

Šios informacijos nėra.

Stebėjimas

Stebėjimo paslauga — BETA versija

Verslo pokyčių stebėjimo funkcija teikiama kaip dalis beta testavimas iki 2026 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai).

Paslauga gali būti ribota ir joje gali būti netikslumų.

Mes negarantuojame duomenų išsamumo ar aktualumo ir neprisiimame jokios atsakomybės už stebėjimo rezultatus.

Paslauga teikiama „kaip yra“.

Stebėti galima šiuos sektorius:

Business names
Legal Form
Registration codes
Statuses

Santrauka

  • P & M SIMPSON PROPERTY PTY LTD buvo užregistruota 01.05.2013.
  • Įmonė rinkoje veikia 13 metai ir 1 mėnesiai.
  • Bendrovės statusas yra Ištrintas.

Naudinga informacija

Informacija apie P & M SIMPSON PROPERTY PTY LTD kitomis kalbomis

Užsakymo ataskaitaP & M SIMPSON PROPERTY PTY LTD

Report icon

Pradėti stebėti P & M SIMPSON PROPERTY PTY LTD

Stebėjimo piktograma
Kopijuota Darbuotojų skaičius