STESANS LIMITED

(HE114826)

Bendra informacija

Įmonės pavadinimas: STESANS LIMITED
Pavadinimas transliteracija: STESANS LIMITED
Pavadinimas anglų kalba: STESANS LIMITED LIABILITY COMPANY
Registracijos kodas: HE114826
PVM kodas:
Statistinis kodas:
Teisinis statusas: Ištrintas
Adresas: KENNEDY, 8, ATHIENITIS BUILDING, FLOOR 3, FLAT 306 1087, LEYKOSIA, KYPROS
Sostinė:
Veikla: -
Teisinė forma: Ribotos atsakomybės bendrovė
Registracijos data: 28.09.2000
Ištrinimo data: 11.01.2016

Kontaktai

Šios informacijos nėra.

Stebėjimas

Stebėjimo paslauga — BETA versija

Verslo pokyčių stebėjimo funkcija teikiama kaip dalis beta testavimas iki 2026 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai).

Paslauga gali būti ribota ir joje gali būti netikslumų.

Mes negarantuojame duomenų išsamumo ar aktualumo ir neprisiimame jokios atsakomybės už stebėjimo rezultatus.

Paslauga teikiama „kaip yra“.

Stebėti galima šiuos sektorius:

Activities

Addresses

Business names

Contacts

Employees

Legal Form

Managers

Statuses

Vadybininkai

Vaidmuo Vardas Kodas / Gimimo data Gyvenamoji vieta / buvimo vieta Pradžios data Peržiūros data
Direktorius SVETLANA P. **********
Sekretorius KATERINA C. **********

Santrauka

  • STESANS LIMITED buvo užregistruota 28.09.2000.
  • Veikiančių vadovų skaičius STESANS LIMITED yra 2.
  • Bendrovės statusas yra Ištrintas.

Naudinga informacija

Informacija apie STESANS LIMITED kitomis kalbomis

Užsakymo ataskaitaSTESANS LIMITED

Report icon

Pradėti stebėti STESANS LIMITED

Stebėjimo piktograma
Kopijuota Darbuotojų skaičius