STELEFAMIORA TRADING LTD

(HE484604)

Bendra informacija

Įmonės pavadinimas: STELEFAMIORA TRADING LTD
Pavadinimas transliteracija: STELEFAMIORA TRADING LTD
Pavadinimas anglų kalba: STELEFAMIORA TRADING LIMITED LIABILITY COMPANY
Registracijos kodas: HE484604
PVM kodas:
Statistinis kodas:
Teisinis statusas: Įtraukta į registrą
Adresas: AGIOU DIMITRIOU, 39 KAIMAKLI, 1022, LEUKOSIA, KYPROS
Sostinė:
Veikla: NACE Rev.2: 46 - Didmeninė prekyba, išskyrus prekybą variklinėmis transporto priemonėmis ir motociklais
Teisinė forma: Ribotos atsakomybės bendrovė
Registracijos data: 02.12.2025

Kontaktai

Šios informacijos nėra.

Stebėjimas

Stebėjimo paslauga — BETA versija

Verslo pokyčių stebėjimo funkcija teikiama kaip dalis beta testavimas iki 2026 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai).

Paslauga gali būti ribota ir joje gali būti netikslumų.

Mes negarantuojame duomenų išsamumo ar aktualumo ir neprisiimame jokios atsakomybės už stebėjimo rezultatus.

Paslauga teikiama „kaip yra“.

Stebėti galima šiuos sektorius:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Vadybininkai

Vaidmuo Vardas Kodas / Gimimo data Gyvenamoji vieta / buvimo vieta Pradžios data Peržiūros data
Direktorius LEONIDAS G. **********
Sekretorius LEONIDAS G. **********

Santrauka

  • STELEFAMIORA TRADING LTD buvo užregistruota 02.12.2025.
  • Veikiančių vadovų skaičius STELEFAMIORA TRADING LTD yra 2.
  • Įmonė rinkoje veikia 6 mėnesiai.
  • Bendrovės statusas yra Įtraukta į registrą.
  • Įmonės veikla yra NACE Rev.2 - Didmeninė prekyba, išskyrus prekybą variklinėmis transporto priemonėmis ir motociklais.

Naudinga informacija

Informacija apie STELEFAMIORA TRADING LTD kitomis kalbomis

Užsakymo ataskaitaSTELEFAMIORA TRADING LTD

Report icon

Pradėti stebėti STELEFAMIORA TRADING LTD

Stebėjimo piktograma
Kopijuota Darbuotojų skaičius