FASETECH APS

(39196875)

Bendra informacija

Įmonės pavadinimas: FASETECH APS
Pavadinimas transliteracija: FASETECH APS
Ankstesni pavadinimai:

FASE TECH ANPARTSSELSKAB

FASE TECH IVÆRKSÆTTERSELSKAB ANPARTSSELSKAB

Registracijos kodas: 39196875
PVM kodas: DK39196875
Statistinis kodas:
Teisinis statusas: Aktyvus
Adresas: TROENSEVEJ 4, 9220, AALBORG OST, DENMARK
Sostinė: 40 000.00 DKK
Veikla: NACE Rev.2: 47.91 - Užsakomasis pardavimas paštu arba internetu
Teisinė forma: Ribotos atsakomybės bendrovė
Registracijos data: 29.12.2017

Kontaktai

  • 31710***
  • steffen@fase********
  • f****ech.dk

Stebėjimas

Stebėjimo paslauga — BETA versija

Verslo pokyčių stebėjimo funkcija teikiama kaip dalis beta testavimas iki 2026 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai).

Paslauga gali būti ribota ir joje gali būti netikslumų.

Mes negarantuojame duomenų išsamumo ar aktualumo ir neprisiimame jokios atsakomybės už stebėjimo rezultatus.

Paslauga teikiama „kaip yra“.

Stebėti galima šiuos sektorius:

Activities
Addresses
Annual report submissions
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Registration codes
Share Capital
Shareholders
Special Representation Rights
Standard Representation Rights
Statuses

Metinių ataskaitų pateikimas

Darbuotojai

Vadybininkai

Vaidmuo Vardas Kodas / Gimimo data Gyvenamoji vieta / buvimo vieta Pradžios data Peržiūros data
Pirmininkas FLEMMING T. 40002***** ****** **********
Direktorius RASMUS V. 40041***** ****** **********
Direktorius STEFFEN H. 40062***** ****** **********
REVISION ROESGAARD G. 37543128 ****** **********

Akcininkai

Vardas Kodas / Gimimo data Gyvenamoji vieta / buvimo vieta Dalis Akcija, % Pradžios data Peržiūros data
WULFF G. ******** ****** ***** **********
STEFFEN H. ********** ****** ***** **********

Santrauka

  • FASETECH APS buvo užregistruota 29.12.2017.
  • Veikiančių vadovų skaičius FASETECH APS yra 4.
  • Aktyvių akcininkų skaičius FASETECH APS yra 2.
  • Įmonė rinkoje veikia 8 metai ir 6 mėnesiai.
  • Bendrovės statusas yra Aktyvus.
  • Įmonės veikla yra NACE Rev.2 - Užsakomasis pardavimas paštu arba internetu.
  • Akcinis kapitalas yra 40 000.00 DKK.

Naudinga informacija

Informacija apie FASETECH APS kitomis kalbomis

Užsakymo ataskaitaFASETECH APS

Report icon

Pradėti stebėti FASETECH APS

Stebėjimo piktograma
Kopijuota Darbuotojų skaičius