TECH.INCZ LLP

(T13LL2185G)

Bendra informacija

Įmonės pavadinimas: TECH.INCZ LLP
Pavadinimas transliteracija: TECH.INCZ LLP
Registracijos kodas: T13LL2185G
PVM kodas:
Statistinis kodas:
Teisinis statusas: Aktyvus
Adresas: 149 BISHAN STREET 11, #07-09, BISHAN GREEN, 570149, SINGAPORE
Sostinė:
Veikla: SSIC 2020: 62090 - Other information technology and computer service activities (e.g. disaster recovery services)
Teisinė forma: Įmonė
Registracijos data: 14.11.2013

Kontaktai

Šios informacijos nėra.

Stebėjimas

Stebėjimo paslauga — BETA versija

Verslo pokyčių stebėjimo funkcija teikiama kaip dalis beta testavimas iki 2026 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai).

Paslauga gali būti ribota ir joje gali būti netikslumų.

Mes negarantuojame duomenų išsamumo ar aktualumo ir neprisiimame jokios atsakomybės už stebėjimo rezultatus.

Paslauga teikiama „kaip yra“.

Stebėti galima šiuos sektorius:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Santrauka

  • TECH.INCZ LLP buvo užregistruota 14.11.2013.
  • Įmonė rinkoje veikia 12 metai ir 7 mėnesiai.
  • Bendrovės statusas yra Aktyvus.
  • Įmonės veikla yra SSIC 2020 - Other information technology and computer service activities (e.g. disaster recovery services).

Naudinga informacija

Informacija apie TECH.INCZ LLP kitomis kalbomis

Užsakymo ataskaitaTECH.INCZ LLP

Report icon

Pradėti stebėti TECH.INCZ LLP

Stebėjimo piktograma
Kopijuota Darbuotojų skaičius