NAIL FACTOR

(52965779A)

Bendra informacija

Įmonės pavadinimas: NAIL FACTOR
Pavadinimas transliteracija: NAIL FACTOR
Registracijos kodas: 52965779A
PVM kodas:
Statistinis kodas:
Teisinis statusas: Ištrintas
Adresas: 545 ORCHARD ROAD, #04-32, FAR EAST SHOPPING CENTRE, 238882, SINGAPORE
Sostinė:
Veikla: SSIC 2020: 96099 - Other personal service activities n.e.c. (excluding online marketplaces)
Teisinė forma: Partnerystė
Registracijos data: 01.04.2002

Kontaktai

Šios informacijos nėra.

Stebėjimas

Stebėjimo paslauga — BETA versija

Verslo pokyčių stebėjimo funkcija teikiama kaip dalis beta testavimas iki 2026 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai).

Paslauga gali būti ribota ir joje gali būti netikslumų.

Mes negarantuojame duomenų išsamumo ar aktualumo ir neprisiimame jokios atsakomybės už stebėjimo rezultatus.

Paslauga teikiama „kaip yra“.

Stebėti galima šiuos sektorius:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Santrauka

  • NAIL FACTOR buvo užregistruota 01.04.2002.
  • Įmonė rinkoje veikia 24 metai ir 3 mėnesiai.
  • Bendrovės statusas yra Ištrintas.
  • Įmonės veikla yra SSIC 2020 - Other personal service activities n.e.c. (excluding online marketplaces).

Naudinga informacija

Informacija apie NAIL FACTOR kitomis kalbomis

Užsakymo ataskaitaNAIL FACTOR

Report icon

Pradėti stebėti NAIL FACTOR

Stebėjimo piktograma
Kopijuota Darbuotojų skaičius