SADERCOM INC.

(073608-2)

Maklumat umum

Nama syarikat: SADERCOM INC.
Nama dalam transliterasi: SADERCOM INC.
Nama-nama sebelumnya:

87627 CANADA LIMITEE

Kod pendaftaran: 073608-2
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Termination as a result of reorganization
Alamat: 4 PLACE DU COMMERCE, SUITE 400, ILE DES SOEURS, VERDUN, QUEBEC, CANADA, H3E1J4
Ibu kota:
Aktiviti: -
Bentuk perundangan:
Tarikh pendaftaran: 08.08.1978

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Pemberitahuan (1)

Ringkasan

  • SADERCOM INC. telah didaftarkan pada 08.08.1978.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 47 10 tahun dan 10 bulan.
  • Status syarikat adalah Termination as a result of reorganization.

Maklumat berguna

Maklumat tentang SADERCOM INC. dalam bahasa lain

Pesan laporan untukSADERCOM INC.

Report icon

Mulakan pemantauan untuk SADERCOM INC.

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja