AMODCLOUD COMPUTING INC.

(876184-1)

Maklumat umum

Nama syarikat: AMODCLOUD COMPUTING INC.
Nama dalam transliterasi: AMODCLOUD COMPUTING INC.
Kod pendaftaran: 876184-1
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Deleted
Alamat: 902 OAKTREE CRESCENT, NEWMARKET, ONTARIO, CANADA, L3X 2Z1
Ibu kota:
Aktiviti: -
Bentuk perundangan:
Tarikh pendaftaran: 20.01.2014
Tarikh pemadaman: 06.12.2022

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Pengurus

Peranan Nama Kod / Tarikh lahir Tempat tinggal / lokasi Tarikh mula Tarikh semakan
Director SANDEEP K. ******

Pemberitahuan (2)

Ringkasan

  • AMODCLOUD COMPUTING INC. telah didaftarkan pada 20.01.2014.
  • Bilangan pengurus aktif dalam AMODCLOUD COMPUTING INC. adalah 1.
  • Status syarikat adalah Deleted.

Maklumat berguna

Maklumat tentang AMODCLOUD COMPUTING INC. dalam bahasa lain

Pesan laporan untukAMODCLOUD COMPUTING INC.

Report icon

Mulakan pemantauan untuk AMODCLOUD COMPUTING INC.

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja