ASPIDE TECHNOLOGIES LTD

(HE376213)

Generell informasjon

Firmanavn: ASPIDE TECHNOLOGIES LTD
Navn i translitterasjon: ASPIDE TECHNOLOGIES LTD
Navn på engelsk: ASPIDE TECHNOLOGIES LIMITED LIABILITY COMPANY
Registreringskode: HE376213
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Στάληκε επιστολή Υπενθύμισης
Adresse: ARCHIEPISKOPOU MAKARIOU, 205, VICTORY HOUSE, BLOCK A, FLOOR 5 3030, LEMESOS, KYPROS
Hovedstad:
Aktiviteter: -
Juridisk form: Limited liability company
Registreringsdato: 15.11.2017

Kontaktpersoner

  • (+357)255*****
  • m.kannava@kpkl********

Overvåking

Overvåkningstjeneste — BETA-versjon

Funksjonen for overvåking av endringer i virksomheten tilbys som en del av betatesting til og med 31. august 2026.

Tjenesten kan være begrenset og inneholde unøyaktigheter.

Vi garanterer ikke for fullstendigheten eller aktualiteten av dataene og påtar oss ikke noe ansvar for overvåkingsresultatene.

Tjenesten leveres «Som den er.»

Sektorer som kan overvåkes:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Ansatte

Ledere

Rolle Navn Kode / Fødselsdato Bosted/sted Startdato Revisjonsdato
ΔΙΕΥΘΥΝΤΉΣ TIMOYR K. ****************
ΓΡΑΜΜΑΤΈΑΣ AMF G. ****************

Sammendrag

  • ASPIDE TECHNOLOGIES LTD er registrert på 15.11.2017.
  • Antall aktive ledere i ASPIDE TECHNOLOGIES LTD er 2.
  • Selskapet har vært i drift på markedet i 8 år og 7 måneder.
  • Selskapets status er Στάληκε επιστολή Υπενθύμισης.

Nyttig informasjon

Informasjon om ASPIDE TECHNOLOGIES LTD på andre språk

Bestill rapport forASPIDE TECHNOLOGIES LTD

Report icon

Start overvåking for ASPIDE TECHNOLOGIES LTD

Overvåkingsikon
Kopiert Antall ansatte