ELECTRONICS CELLULAR

(52850402M)

Generell informasjon

Firmanavn: ELECTRONICS CELLULAR
Navn i translitterasjon: ELECTRONICS CELLULAR
Registreringskode: 52850402M
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Deleted
Adresse: 304 ORCHARD ROAD, #B1-66, LUCKY PLAZA, 238863, SINGAPORE
Hovedstad:
Aktiviteter: SSIC 2020: 47752 - Retail sale of cameras and other photographic goods
Juridisk form: Partnership
Registreringsdato: 31.07.1997

Kontaktpersoner

Denne informasjonen er ikke tilgjengelig.

Overvåking

Overvåkningstjeneste — BETA-versjon

Funksjonen for overvåking av endringer i virksomheten tilbys som en del av betatesting til og med 31. august 2026.

Tjenesten kan være begrenset og inneholde unøyaktigheter.

Vi garanterer ikke for fullstendigheten eller aktualiteten av dataene og påtar oss ikke noe ansvar for overvåkingsresultatene.

Tjenesten leveres «Som den er.»

Sektorer som kan overvåkes:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Sammendrag

  • ELECTRONICS CELLULAR er registrert på 31.07.1997.
  • Selskapet har vært i drift på markedet i 28 år og 10 måneder.
  • Selskapets status er Deleted.
  • Selskapets virksomhet er SSIC 2020 - Retail sale of cameras and other photographic goods.

Nyttig informasjon

Informasjon om ELECTRONICS CELLULAR på andre språk

Bestill rapport forELECTRONICS CELLULAR

Report icon

Start overvåking for ELECTRONICS CELLULAR

Overvåkingsikon
Kopiert Antall ansatte