B & D ENTERPRISE HOLDING LIMITED

(1126)

Generell informasjon

Firmanavn: B & D ENTERPRISE HOLDING LIMITED
Navn i translitterasjon: B & D ENTERPRISE HOLDING LIMITED
Registreringskode: 1126
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Deleted
Adresse: C/- VALUE VILLAGE, SALEUFI, VAIMAUGA SISIFO, SAMOA
Hovedstad:
Aktiviteter: -
Juridisk form: Limited
Registreringsdato: 10.10.2012

Kontaktpersoner

Denne informasjonen er ikke tilgjengelig.

Sammendrag

  • B & D ENTERPRISE HOLDING LIMITED er registrert på 10.10.2012.
  • Selskapet har vært i drift på markedet i 13 år og 8 måneder.
  • Selskapets status er Deleted.

Nyttig informasjon

Informasjon om B & D ENTERPRISE HOLDING LIMITED på andre språk

Bestill rapport forB & D ENTERPRISE HOLDING LIMITED

Report icon
Kopiert Antall ansatte