LEADGAINER OÜ

(16227421)

Informații generale

Numele companiei: LEADGAINER OÜ
Denumirea în transliterare: LEADGAINER OU
Cod de înregistrare: 16227421
număr de TVA: EE102370942
Codul statistic:
Statutul juridic: Introdus în registru
Adresă: VIRU TN 8, RAKVERE LINN, LAANE-VIRU MAAKOND, 44308, EESTI
Capital: 2 550.00 EUR
Activități: NACE Rev.2.1: 62.90 - Alte activități de servicii în domeniul tehnologiei informației și al calculatoarelor
Forma juridică: Societate cu răspundere limitată
Data înregistrării: 11.05.2021

Contacte

  • +372 581*****
  • info@tulemustu*********

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Sectoare disponibile pentru monitorizare:

Activities

Addresses

Annual report submissions

Beneficiary

Business names

Commercial Pledges

Contacts

Credit opinion

Debts

Employees

Finance

Legal Form

Licenses

Managers

Notifications

Registration codes

Share Capital

Shareholders

Special Representation Rights

Standard Representation Rights

Statuses

Opinie de credit

Prezentarea rapoartelor anuale

Cifra de afaceri

Profitul net

Angajați

Manageri

Rol Nume Cod / Data nașterii Reședința / locația Data de începere Data revizuirii
Membru al consiliului de administrație ALARI T. 39608****** ******* **********
Membru al consiliului de administrație SAMUEL P. 39512****** ******* **********
Membru al consiliului de administrație VALLO P. 39205****** ******* **********

Acționari

Nume Cod / Data nașterii Reședința / locația Cota Acțiune, % Data de începere Data revizuirii
SP W. ******** ******* ********** ***** **********
AT V. ******** ******* ********** ***** **********
STRAT O. ******** ******* ********** ***** **********

Rezumat

  • LEADGAINER OÜ a fost înregistrată la 11.05.2021.
  • Numărul de manageri activi din LEADGAINER OÜ este 3.
  • Numărul acționarilor activi din LEADGAINER OÜ este 3.
  • Compania activează pe piață de 5 ani și 2 luni.
  • Statutul societății este Introdus în registru.
  • Activitatea companiei este NACE Rev.2.1 - Alte activități de servicii în domeniul tehnologiei informației și al calculatoarelor.
  • Capitalul social este 2 550.00 EUR.

Informații utile

Informații despre LEADGAINER OÜ în alte limbi

Raport de comandă pentruLEADGAINER OÜ

Report icon

Începeți monitorizarea pentru LEADGAINER OÜ

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați